Grafikuj.pl istnieje od 2012 roku i dostarcza darmowe poradniki oraz dodatki graficzne min. do programów Cinema 4D, After Effects, Photoshop, Illustrator.
Wszystko to można znaleźć na blogu. Zachęcam równiez do zapoznania się z moim portfolio.

Krok pierwszy - krótkie zapoznanie z portalem - masz już za sobą, czas teraz dowiedzieć się nieco więcej na temat świadczonych usług.

Krok drugi - usługi

Usługi

Wszystkie usługi wykonuję z należytą starannością przy użyciu wysokiej klasy sprzętu i legalnego oprogramowania. Do każdego zlecenia wystawiam fakturę. Dzięki tworzonym przeze mnie dokumentacjom, późniejsze zmiany w projektach jak i samo ich użycie jest szybsze, wygodniejsze i łatwiejsze.

Poniżej opisane są usługi które świadczę. Sprawdź, czy jest to, czego szukasz.

Identyfikacja wizualna

Zarówno pełna identyfikacja wizualna, jak i pojedyncze jej elementy. Na identyfikację wizualną składają się: dobór kolorystyki, kroju pisma, wykonanie loga, elementów wystroju biura, animacji, materiałów użytkowych - wizytówki, ulotki, plakaty, billboardy, projekty nadruków na długopisy, koszulki, kubki, smycze, etc. Na życzenie księga identyfikacji wizualnej oraz księga znaku.

Animacje 2D i 3D

Animowane reklamy produktów, przykłady ich działania, animacje wstępne (intro) i końcowe (outro), belki z informacjami (title bar), filmy prezentacyjne. Na życzenie dokumentacja do przygotowanych projektów, która pozwoli Ci szybciej zapoznać się z ich obsługą (np. zmiana obrazów lub tekstu w animacji). Również kompozycja obiektów i efektów specjalnych w filmy. Rozdzielczość do 8K.

Wizualizacje

Wizualizacje produktów, pomieszczeń (interior), budynków (exterior), informacji (infografika). Jesli posiadasz już wizytówkę, billboard, czy projekt opakowania i chcesz zobaczyć jak będą wyglądać w rzeczywistości - to ta kategoria jest dla Ciebie.

Strony internetowe

Strony wizytówki, strony firmowe, szablony aukcji Allegro - od projektu graficznego poprzez zakodowanie po zakup hostingu wraz z domeną (również pomoc w jej dobraniu), umieszczenie na serwerze i opiekę techniczną. Strony są responsywne. W przypadku skomplikowanych portali internetowych, aplikacji internetowych, sklepów internetowych - tylko projekty graficzne. Konfiguracja płatnych szablonów WordPress.

Montaż filmów

Montaż materiałów filmowych np. z imprez, wydarzeń. Rozdzielczość do 8K.

Poradniki graficzne

Nie wiesz jak wykonać daną rzecz, lub potrzebujesz materiału szkoleniowego? Wykonuję poradniki do programów Cinema 4D, After Effects, Photoshop oraz Illustrator. Poradnik może być zarówno w formie wideo, pisanej, jak i w formie korepetycji. Poradniki robione są na wyłączonść - tylko Ty i ja będziemy mieli do nich dostęp.

Wydruk

Współpracuję z drukarniami, dzięki czemu mogę zaoferować niższe ceny za wydruki wizytówek, ulotek, plakatów, wykonanie gadżetów promocyjnych (np. długopisy, smycze, nadruki na ubraniach), druki 3D. Nie pobieram tutaj żadnej prowizji.

Inne usługi graficzne

Tutaj zawierają się usługi wykonania innych grafik - portrety, grafiki do gier (komputerowych jak i planszowych, karcianych - do druku), grafiki na ubrania, poduszki, portfele, etc., wirtualne studia telewizyjne, modele 3D (np. figurki szachów, uchwytów, ozdób), które później możesz wydrukować na drukarce 3D. Retusz i cyfrowa renowacja zdjęć.

Nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz? Skontaktuj się ze mną, może o czyms zapomniałem.

Jeśli jednak na liście jest to, czego szukałeś, przejdź do kolejnego kroku - zobacz jak przebiega współpraca ze mną.

Krok trzeci - współpraca

Współpraca

W zależności od tego, czego potrzebujesz i co ustalimy, etapy współpracy mogą się od siebie różnić. W skrócie cała współpraca opiera się na następujących etapach:

  1. Ustalenie szczegółów
  2. Ustalamy czego dokładnie potrzebujesz i w jakim terminie zlecenie ma zostać wykonane.

  3. Wycena
  4. Na podstawie wcześniejszych ustaleń wyceniam zamówienie.

  5. Podpisanie umowy i wpłata zaliczki.
  6. Przesyłam umowę. Po jej podpisaniu przesyłasz mi skan, a oryginał wysyłasz na mój koszt. Jeśli mamy możliwość spotkania - przyjeżdżam do Ciebie z umową i podpisujemy ją na miejscu. Dodatkowo konieczne jest wpłacenie 50% zaliczki.

  7. Przesłanie postępów pracy
  8. W zależności od rodzaju zlecenia, w tym etapie zbieram i analizuję informacje potrzebne do jego wykonania. Zlecenie jest dzielone na mniejsze części, abyś mógł każdą z nich dopasować do swoich potrzeb i w rezultacie otrzymać to, czego potrzebujesz - dodatkowo w krótszym czasie. Po wykonaniu jednej z części przesyłam ją do Ciebie, wprowadzam poprawki i po ich zaakceptowaniu przechodzę do pracy nad kolejną, aż do skończenia projektu.

  9. Zapłata i zdanie zamówienia
  10. Gdy praca nad projektem zostanie zakończona, czekam na wpłacenie reszty kwoty, wystawiam fakturę i przesyłam Twoje zamówienie. Przesłane projekty w zależności od ich rodzajów, będą przygotowane do druku, będą posiadać odpowiednią dokumentację, czy w przypadku plików projektowych - wszystkie warstwy, obiekty będą odpowiednio nazwane i pogrupowane. Gdy poza projektem graficznym, zakupisz również np. wizytówki, ulotki lub przedmiot wydrukowany na drukarce 3D, zostaną one zabezpieczone i wysłane do Ciebie pocztą/kurierem.

Na realizacje tego wymagające (np. logo) otrzymasz pisemne przekazanie do nich praw, co pozwoli Ci na ich pełnoprawne wykorzystanie, edycję, czy odsprzedaż.

Jeśli powyższe warunki Ci odpowiadają, przejdź do kolejnego kroku, jesli masz wątpliwości - zrób to samo, dogadamy się.

Krok czwarty - kontakt

Kontakt

W przypadku pytań lub chęci współpracy możesz do mnie napisać E-Maila, zadzwonić, wysłać SMS`a, bądź napisz do mnie na Skypa, GG lub.

Odpisuję/oddzwaniam możliwie najszybciej.

Grafikuj.pl s.r.o.


E-Mail: pk@grafikuj.pl

Telefon: +48 737 483 480

Skype: ronin55555

Gadu-Gadu: 1922044

Ta strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Każdy ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Aby korzystać ze strony, prosimy o akceptację przetwarzania danych osobowych. Szczegóły na ten temat znajdują się na podstronie Polityka Prywatności.