Polityka prywatności

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych podanych przez Użytkownika jest Grafikuj.pl s.r.o., z siedzibą w Rychwałdzie, cp. 16, 735 32 Rychwałd, Czechy.

Jak się z nami skontaktować?

E-Mail: pk@grafikuj.pl
Telefon: +48 737 483 480
Adres: cp. 16, 735 32 Rychwałd, Czechy

Jaki jest cel przetwarzania Państwa danych osobowych?

Państwa dane mogą być wykorzystane w ramach:

  • wykonywanych usług,
  • analityki i profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics,
  • odpowiedzi na zapytania ofertowe oraz inne wiadomości wysłane na adres E-Mail pk@grafikuj.pl.

W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec analityki, profilowania i wykorzystywania ciasteczek – prosimy skorzystać z ustawień przeglądarki, bądź skorzystać z narzędzi takich jak:

Czy muszą Państwo podać nam swoje dane osobowe?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji wyżej wskazanych celów.

Jaki jest okres przechowywania danych osobowych?

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.
Firma nie będzie przechowywała Państwa danych osobowych dłużej niż będzie to konieczne do osiągnięcia celów, do jakich dane zostały zgromadzone lub dłużej niż jest to określone prawem.

Kto może być odbiorcą Państwa danych?

Państwa dane osobowe udostępniamy tylko tym podmiotom, które muszą mieć do nich dostęp, abyśmy mogli zagwarantować wysoką jakość obsługi. Dane przetwarzane są na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie z polecenia administratora. Nie udostępniamy żadnym podmiotom zewnętrznym Państwa danych na użytek własny – jedynie do realizacji naszych usług. Wszyscy partnerzy, którzy przetwarzają dane osobowe naszych użytkowników zapewniają bezpieczeństwo danych i wypełniają wszystkie obowiązki w zakresie ochrony danych osobowych. Dane mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora, będą to upoważnieni pracownicy administratora,  oraz zleceniobiorcy świadczący usługi na rzecz Grafikuj.pl s.r.o.